Son Dakika Haberleri

0

Haberler

Daha Fazla G?ster
Daha Fazla G?ster
  Saat: 03:42 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman D?viz Olay A??klanan Beklenti ?nceki
Beklenen ?nemli Ekonomik Olaylar
6sa 02dk   CHF ??sizlik Oran? (Mevsimsel Olarak Ayarlanmam??)   2,4% 2,3%
6sa 02dk   CHF ??sizlik Oran? (Mevsimsel Olarak Ayarlanm??)   2,3% 2,3%
6sa 17dk   TRY ?eyreklik ??sizlik Ortalamas?     13,8%
8sa 47dk   GBP MPC üyesi Tenreyro’nun Konu?mas?        
Son Yay?nlanan ?nemli Ekonomik Olaylar
03:30   AUD Perakende Sat??lar (Ayl?k) 0,9% 0,4% 0,1%
02:30   JPY Hane Halk? Harcamalar? (Ayl?k) 2,6% -9,8% -11,5%
02:30   JPY Hane Halk? Harcamalar? (Y?ll?k) -2,0% 2,5% -5,1%

En ?yi Kripto Paralar

Title Temizle
  ?sim Sembol Fiyat (USD) Piy. De? (24S) Hac. De? (24S)
Bityabo亚博平台 BTC 7.853,8 $143,18B $23,76B -1,45%
Ethereum ETH 137,43 $15,14B $7,65B -1,94%
Ripple XRP 0,20364 $8,88B $1,36B -1,64%
Tether USDT 1,0043 $4,64B $27,78B +0,24%
Bityabo亚博平台 Cash BCH 238,23 $4,37B $1,90B -0,57%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
293,234
10.01.2020 03:42
üye G?rü?leri
Bo?a Pazar?
78%
Ay? Pazar?
22%
Hareketli Ortalama:Al (4)Sat (8)
?ndikat?rler:Al (4)Sat (3)
S3S2S1Pivot Noktas?R1R2R3
292,830293,062293,301293,533293,772294,004294,243

Hisse G?rüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para ?iftleri

Anl?k Kripto Para Fiyatlar?n? Takip Edin
   
   
   
Bul
10.01.2020 00:42 GMT

Ger?ek Zamanl? Finans Piyasalar?

Türk Endeksleri

?sim Son Fark Fark % Piyasa ?zlenimi Art. Aza.
B?ST 100 117.990,45 +5.114,39 +4,53%
Up
99.00%
Down
1.00%
99 1
B?ST 50 112.510,10 +4.904,74 +4,56%
Up
98.00%
Down
2.00%
49 1
B?ST 30 143.605,93 +6.368,16 +4,64%
Up
96.67%
Down
3.33%
29 1
Bankalar 168.645,01 +10.658,19 +6,75%
Up
91.67%
Down
0.00%
Unchanged
8.33%
11 0
Finansallar 140.209,77 +7.398,13 +5,57%
Up
93.98%
Down
3.61%
Unchanged
2.41%
78 3
Gayrimenkul Yat?r. 40.988,08 +1.963,93 +5,03%
Up
96.15%
Down
3.85%
25 1

Dünya Endeksleri

?sim Son Fark Fark % Piyasa ?zlenimi Art. Aza.
Dow 30 28.956,90 +211,81 +0,74%
Up
66.67%
Down
33.33%
20 10
S&P 500 3.274,70 +21,65 +0,67%
Up
73.31%
Down
26.10%
Unchanged
0.60%
368 131
DAX 13.495,06 +174,88 +1,31%
Up
90.00%
Down
10.00%
27 3
Hang Seng 28.561,00 +473,08 +1,68%
Up
96.00%
Down
4.00%
48 2
S&P/ASX 200 6.921,20 +47,00 +0,68%
Up
76.50%
Down
19.00%
Unchanged
4.50%
153 38
Shanghai 3.094,88 +27,99 +0,91%
Up
82.73%
Down
13.48%
Unchanged
3.79%
1025 167

Vadeli Endeksler

?simAySonFark %
DAX 30Mar 202013.541,5+0,25%
Euro Stoxx 50Mar 20203.794+0,16%
FTSE 100Mar 20207.555,2+0,66%
S&P 500Mar 20203.281,88+0,18%
S&P 500 VIXOca 202013,53-1,10%
Nasdaq 100Mar 20209.028,88+0,22%

Emtialar

?simAySonFark %
Altin?ub 20201.552,35-0,13%
Ham Petrol WTI?ub 202059,55-0,02%
GümüsMar 202017,918-0,10%
Dogal Gaz?ub 20202,164-0,14%
ABD Soya FasulyesiMar 2020942,500,00%
Amerikan BugdayMar 2020562,750,00%

?nde Gelen Türk Hisse Senetleri

?simSonFarkFark %
Garanti BBVA11,92+0,82+7,39%
Güne? Sigorta A.?.2,160+0,070+3,35%
THY14,250+0,750+5,56%
?ekerbank T.A.?.1,340+0,100+8,06%
Akbank TAS8,52+0,56+7,04%
Ege Endüstri Ve Tic..582,60+19,00+3,37%

?nemli Hisse Senetleri

?simSonFarkFark %
Exxon Mobil69,76+0,53+0,77%
Alibaba ADR221,78+3,78+1,73%
Deutsche Bank7,716+0,031+0,40%
Facebook218,30+3,08+1,43%
Alphabet A1.419,79+14,75+1,05%
Apple309,63+6,44+2,12%

ETFler

?simSonFarkFark %
SPDR S&P 500326,65+2,20+0,68%
Invesco QQQ Trust Se.218,99+1,84+0,85%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares146,02-0,85-0,58%
SPDR S&P Metals & Mi.27,8200-0,4500-1,59%
iShares MSCI Emergin.45,3500+0,3000+0,67%

Oranlar & Tahviller

?simAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2020142,89+0,52
ABD 10 Yil. BonoMar 2020128,82-0,04
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2020156,72-0,11
Ingiltere BonolariMar 2020131,36-0,20
Euro BundMar 2020171,31-0,07
Euro SCHATZMar 2020111,912-0,010

 

 

 

 

 

 

Google ile Kay?t Ol
veya
E-posta ile Kay?t Ol