Z ostatniej chwili

0

Wiadomo?ci

Poka? wi?cej wiadomo?ci
Poka? wi?cej analiz
  Aktualny czas: 01:42 (GMT +1:00)

Kalendarz ekonomiczny

Czas Wal. Wydarzenie Obecny Prognoza Poprzedni
Nadchodz?ce kluczowe wydarzenia ekonomiczne
6h 02m   CHF Stopa bezrobocia , n.s.a.   2,4% 2,3%
6h 02m   CHF Stopa bezrobocia, s.a.   2,3% 2,3%
8h 47m   GBP Przemówienie cz?onka MPC, Tenreyro        
11h 17m   BRL Brazilian IPCA Inflation Index SA (m/m)     0,44%
Ostatnie kluczowe wydarzenia ekonomiczne
01:30   AUD Sprzeda? detaliczna (m/m) 0,9% 0,4% 0,1%
00:30   JPY Wydatki gospodarstw domowych (m/m) 2,6% -9,8% -11,5%
00:30   JPY Wydatki gospodarstw domowych (r/r) -2,0% 2,5% -5,1%

Najpopularniejsze kryptowaluty

Title Wyczy??
  Nazwa Symbol Cena (USD) Kap. Wol. (24h) Zm. (24h)
Bityabo亚博平台 BTC 7.853,8 143,18B $ 23,76B $ -1,45%
Ethereum ETH 137,43 15,14B $ 7,65B $ -1,94%
Ripple XRP 0,20366 8,88B $ 1,36B $ -1,63%
Tether USDT 1,0043 4,64B $ 27,78B $ +0,24%
Bityabo亚博平台 Cash BCH 238,22 4,37B $ 1,90B $ -0,58%

Analiza techniczna

WIG20
2.164,50
09.01.2020 16:49
Nastroje Cz?onków
Byczy
37%
Nied?wiedzi
63%
Podsumowanie: MOCNE KUP
?rednie krocz?ce:Kup (11)Sprzedaj (1)
Wska?niki:Kup (7)Sprzedaj (1)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
2.157,162.158,832.162,162.163,832.167,162.168,832.172,16

Skaner akcji

Skanuj akcje
   
   
   
Znajd?

Pary kryptowalutowe

Zdob?d? notowania kryptowalut w czasie rzeczywistym
   
   
   
Znajd?
10.01.2020 00:42 GMT

Rynki finansowe w czasie rzeczywistym

Indeksy GPW w czasie rzeczywistym

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegl?d rynku Wzro. Spa.
WIG20 2.157,61 +41,62 +1,97%
Up
90.00%
Down
10.00%
18 2
WIG30 2.484,24 +40,83 +1,67%
Up
76.67%
Down
16.67%
Unchanged
6.67%
23 5
WIG 58.397,17 +801,08 +1,39%
Up
50.90%
Down
30.42%
Unchanged
18.67%
169 101
mWIG40 4.012,43 -6,46 -0,16%
Up
40.00%
Down
47.50%
Unchanged
12.50%
16 19
sWIG80 12.336,29 +44,85 +0,36%
Up
54.43%
Down
32.91%
Unchanged
12.66%
43 26

Indeksy ?wiatowe

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegl?d rynku Wzro. Spa.
Dow 30 28.956,90 +211,81 +0,74%
Up
66.67%
Down
33.33%
20 10
S&P 500 3.274,70 +21,65 +0,67%
Up
73.31%
Down
26.10%
Unchanged
0.60%
368 131
DAX 13.495,06 +174,88 +1,31%
Up
90.00%
Down
10.00%
27 3
Hang Seng 28.561,00 +473,08 +1,68%
Up
96.00%
Down
4.00%
48 2
Nikkei 225 23.845,00 +105,13 +0,44%
Up
66.96%
Down
29.02%
Unchanged
4.02%
150 65

Indeksy Futures

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.%
WIG20Mar. '202.164,50+1,83%
DAXMar. '2013.543,8+0,27%
FTSE 100Mar. '207.555,2+0,66%
S&P 500Mar. '203.282,12+0,19%
NasdaqMar. '209.030,00+0,23%
Nikkei 225Mar. '2023.832,5+0,37%

Towary

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.%
Z?otoLuty '201.552,25-0,13%
Ropa WTILuty '2059,560,00%
SrebroMar. '2017,918-0,10%
Gaz ziemnyLuty '202,164-0,14%
Soja USMar. '20942,500,00%
Pszenica USMar. '20562,750,00%

Wiod?ce polskie papiery warto?ciowe

NazwaOst.Zm.Zm.%
CEZ as86,000,000,00%
PKO BP34,75+0,68+2,00%
Pekao102,75+3,73+3,77%
mBank400,00+7,60+1,94%
Cersanit sa4,910,000,00%
KGHM96,90+1,94+2,04%

Akcje G?ówne

NazwaOst.Zm.Zm.%
Exxon Mobil69,76+0,53+0,77%
Alibaba ADR221,78+3,78+1,73%
Deutsche Bank7,716+0,031+0,40%
Facebook218,30+3,08+1,43%
Alphabet A1.419,79+14,75+1,05%
Apple309,63+6,44+2,12%

ETFs

NazwaOst.Zm.Zm.%
SPDR S&P 500326,65+2,20+0,68%
Invesco QQQ Trust Se.218,99+1,84+0,85%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares146,02-0,85-0,58%
SPDR S&P Metals & Mi.27,8200-0,4500-1,59%
iShares MSCI Emergin.45,3500+0,3000+0,67%

Stopy & Obligacje

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.
Euro BTPMar. '20142,89+0,52
USA 10-letnie T-Note.Mar. '20128,80-0,06
USA 30-letnie T-Bond.Mar. '20156,70-0,13
Wielka Brytania Gilt.Mar. '20131,36-0,20
Euro BundMar. '20171,29-0,09
Euro SCHATZMar. '20111,912-0,010

 

 

 

 

 

 

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail