Breaking news

0

Nieuws

Toon meer nieuws
Toon meer analyses
  Huidige Tijd: 01:42 (GMT +1:00)

Economische Kalender

Tijd Val. Gebeurtenis Actueel Verwacht Vorige
Aanstaande Belangrijke Economische Evenementen
6u 02m   CHF Werkloosheidscijfer (n.s.a.)   2,4% 2,3%
6u 02m   CHF Werkloosheidscijfer (s.a.)   2,3% 2,3%
8u 47m   GBP MPC-lid Tenreyro spreekt        
11u 17m   BRL Brazilian IPCA Inflation Index SA (Maandelijks)     0,44%
Belangrijke Recent Uitgebrachte Economische Evenementen
01:30   AUD Detailhandelsverkopen (Maandelijks) 0,9% 0,4% 0,1%
00:30   JPY Uitgaven Gezinnen (Maandelijks) 2,6% -9,8% -11,5%
00:30   JPY Uitgaven Gezinnen (Jaarlijks) -2,0% 2,5% -5,1%

Belangrijkste cryptovaluta's

Title Legen
  Naam Symbool Prijs (USD) Marktkap. Vol. (24u) Veran. (24u)
Bityabo亚博平台 BTC 7.853,8 $143,18B $23,76B -1,45%
Ethereum ETH 137,43 $15,14B $7,65B -1,94%
Ripple XRP 0,20366 $8,88B $1,36B -1,63%
Tether USDT 1,0043 $4,64B $27,78B +0,24%
Bityabo亚博平台 Cash BCH 238,22 $4,37B $1,90B -0,58%

Technische Analyses

EUR/USD
1,1107
10.01.2020 01:41
Reacties van leden
Bullish
55%
Bearish
45%
Samenvatting: NEUTRAAL
Moving Averages:Koop (4)Verkoop (8)
Indicatoren:Koop (5)Verkoop (3)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
1,11051,11061,11081,11091,11121,11121,1115

Aandelenscreener

Aandelen scannen
   
   
   
Vind

Cryptovalutaparen

Bekijk real-time noteringen voor cryptovaluta's
   
   
   
Vind
10.01.2020 00:42 GMT

Real-time Financi?le Markten

Nederlandse Indices

Naam Laatst +/- +/- % Marktoverzicht Stijgers Dalers
AEX 612,55 +2,07 +0,34%
Up
56.00%
Down
44.00%
14 11
AMX 930,96 +4,10 +0,44%
Up
64.00%
Down
36.00%
16 9
AMS Small Cap 1.045,07 +10,04 +0,97%
Up
58.33%
Down
33.33%
Unchanged
8.33%
14 8
AEX All Share 882,04 +3,77 +0,43%
Up
56.10%
Down
32.52%
Unchanged
11.38%
69 40
AEX Financials 562,11 0,00 0,00%
Up
45.16%
Down
35.48%
Unchanged
19.35%
14 11

Wereld Indices

Naam Laatst +/- +/- % Marktoverzicht Stijgers Dalers
Dow 30 28.956,90 +211,81 +0,74%
Up
66.67%
Down
33.33%
20 10
S&P 500 3.274,70 +21,65 +0,67%
Up
73.31%
Down
26.10%
Unchanged
0.60%
368 131
DAX 13.495,06 +174,88 +1,31%
Up
90.00%
Down
10.00%
27 3
Hang Seng 28.561,00 +473,08 +1,68%
Up
96.00%
Down
4.00%
48 2
S&P/ASX 200 6.921,20 +47,00 +0,68%
Up
76.50%
Down
19.00%
Unchanged
4.50%
153 38
Shanghai 3.094,88 +27,99 +0,91%
Up
82.73%
Down
13.48%
Unchanged
3.79%
1025 167

Indices Futures

NaamMaandLaatst+/- %
Futures AEXJan 2020612,75+0,38%
DAXMrt 202013.541,5+0,25%
Euro Stoxx 50Mrt 20203.794+0,16%
FTSE 100Mrt 20207.555,2+0,66%
Futures S&P 500Mrt 20203.281,88+0,18%
Nikkei 225Mrt 202023.825,0+0,34%

Grondstoffen

NaamMaandLaatst+/- %
GoudFeb 20201.552,35-0,13%
Ruwe olie WTIFeb 202059,55-0,02%
ZilverMrt 202017,918-0,10%
AardgasFeb 20202,164-0,14%
VS SojabonenMrt 2020942,500,00%
VS TarweMrt 2020562,750,00%

Toonaangevende Aandelen in Nederland

NaamLaatst+/-+/- %
ING Groep11,006-0,072-0,65%
Unilever4.281,00+41,00+0,97%
Royal Dutch Shell A26,640-0,185-0,69%
Akzo Nobel89,75-0,10-0,11%
Ahold Delhaize22,190-0,145-0,65%
ASML272,40+1,70+0,63%

Toonaangevende Aandelen

NaamLaatst+/-+/- %
Exxon Mobil69,76+0,53+0,77%
Alibaba ADR221,78+3,78+1,73%
Deutsche Bank7,716+0,031+0,40%
Facebook218,30+3,08+1,43%
Alphabet A1.419,79+14,75+1,05%
Apple309,63+6,44+2,12%

ETFs

NaamLaatst+/-+/- %
SPDR S&P 500326,65+2,20+0,68%
Invesco QQQ Trust Se.218,99+1,84+0,85%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares146,02-0,85-0,58%
SPDR S&P Metals & Mi.27,8200-0,4500-1,59%
iShares MSCI Emergin.45,3500+0,3000+0,67%

Rentetarieven & Obligaties

NaamMaandLaatst+/-
Euro BTPMrt 2020142,89+0,52
US 10 YR T-NoteMrt 2020128,82-0,04
US 30Y T-BondMrt 2020156,72-0,11
UK GiltMrt 2020131,36-0,20
Euro BundMrt 2020171,31-0,07
Euro SCHATZMrt 2020111,912-0,010

 

 

 

 

 

 

Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail