Berita Tergempar

0
  Masa Semasa: 08:43 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
6h 02m   CHF Kadar Pengangguran n.s.a.   2.4% 2.3%
6h 02m   CHF Kadar Pengangguran s.a.   2.3% 2.3%
8h 47m   GBP Ahli MPC Tenreyro Bercakap        
12h 47m   USD Tingkat Partisipasi   63.2% 63.2%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
08:30   AUD Jualan Runcit (MoM) 0.9% 0.4% 0.1%
07:30   JPY Belanja Rumah Tangga (MoM) 2.6% -9.8% -11.5%
07:30   JPY Perbelanjaan Isi Rumah (YoY) -2.0% 2.5% -5.1%

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bityabo亚博平台 BTC 7,853.7 $143.18B $23.76B -1.45%
Ethereum ETH 137.44 $15.14B $7.65B -1.94%
Ripple XRP 0.20366 $8.88B $1.36B -1.63%
Tether USDT 1.0043 $4.64B $27.78B +0.24%
Bityabo亚博平台 Cash BCH 238.21 $4.37B $1.90B -0.58%

Kajian Teknikal

KLCI
1595.65
Jan. 09, 2020 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
62%
Bearish
38%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (8)Jual (4)
Petunjuk:Beli (6)Jual (2)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1585.731587.981591.811594.061597.891600.141603.97

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Jan. 10, 2020 00:43 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,595.65 +6.55 +0.41%
Up
56.67%
Down
36.67%
Unchanged
6.67%
17 11
Malaysia Top 100 11,157.70 +49.90 +0.45%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,241.37 +80.57 +0.57%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,500.67 +120.02 +2.23%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 28,956.90 +211.81 +0.74%
Up
66.67%
Down
33.33%
20 10
S&P 500 3,274.70 +21.65 +0.67%
Up
73.31%
Down
26.10%
Unchanged
0.60%
368 131
DAX 13,495.06 +174.88 +1.31%
Up
90.00%
Down
10.00%
27 3
S&P/ASX 200 6,921.20 +47.00 +0.68%
Up
76.50%
Down
19.00%
Unchanged
4.50%
153 38
Hang Seng 28,561.00 +473.08 +1.68%
Up
96.00%
Down
4.00%
48 2
Shanghai 3,094.88 +27.99 +0.91%
Up
82.73%
Down
13.48%
Unchanged
3.79%
1025 167

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Mac 202028,987.5+0.20%
S&P 500Mac 20203,282.12+0.19%
NasdaqMac 20209,029.38+0.23%
Nikkei 225Mac 202023,827.5+0.35%
China A50Jan 202014,506.5-0.06%
Singapore MSCIJan 2020376.00+0.13%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIFeb 202059.55-0.02%
Minyak BrentMac 202065.34-0.03%
EmasFeb 20201,552.45-0.12%
Minyak Kacang SoyaMac 202034.66+0.29%
Kapas AS #2Mac 202070.63+0.96%
Gandum ASMac 2020562.750.00%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASMac 2020128.80-0.06
Bund EuroMac 2020171.29-0.09
Bon Kerajaan JepunMac 2020152.06+0.05
Gilt UKMac 2020131.36-0.20
Bon-T 30T ASMac 2020156.70-0.13
Indeks Dolar ASMac 202097.132+0.136

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.28.51+0.03+0.11%
iShares MSCI EM45.3500+0.3000+0.67%
SPDR S&P 500326.65+2.20+0.68%
SPDR Gold Trust146.02-0.85-0.58%
Ishares Core S&P/Asx.28.19+0.19+0.68%
ETFS Leveraged Soybe.1.558+0.00+0.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil69.76+0.53+0.77%
Alibaba ADR221.78+3.78+1.73%
Twitter Inc33.22+0.17+0.51%
Facebook218.30+3.08+1.43%
Alphabet A1,419.79+14.75+1.05%
Apple309.63+6.44+2.12%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.65+0.11+1.29%
Tenaga Nasional13.04+0.06+0.46%
Axiata4.25+0.04+0.95%
CIMB Group5.240+0.070+1.35%
IHH Healthcare5.60+0.05+0.90%
Sime Darby2.25+0.02+0.90%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel